top of page

Konsultacijos ir mokymai

Sielos Formulė

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaip pakeisti savo gyvenimą Jums naudinga linkme? 

Jei norite pakeisti savo likimą Jums naudinga linkme, pradėkite nuo savęs pažinimo. Tik pažindami ir  keisdami save, mes patys kuriame savo likimą kartu su Visata. Tam reikia pažinti save, suvokti savo potencialą ir jo galimybes, bei pradėti jomis naudotis!

 Tai greitai ir lengvai galima padaryti atlikus savo gimimo datos analizę per Sielos formulės prizmę. 

Sielos formulė - tai optimalus žmogaus tobulėjimo kelias, kuris nusako Jūsų psichologines savybes, tobulėjimo gaires ir kryptys, pašaukimą ir santykį su Jūs supančiu pasauliu. 

Žinant savo Sielos Formulę, galima suprasti KĄ ir KAIP veikti gyvenime. Kiekvieno kelias skirtingas – vienam planetos siūlo greitą ir lengvą kelią, kitą verčia vystytis per sudėtingas situacijas.

Sielos Formulės pakeisti negalime, tačiau žinodami savo silpnas vietas, galime stiprinti jas. O žinodami savo stipriausias savybes, mes galime drąsiai naudotis jų teikiamais privalumais.

Sužinok, ar esi teisingame kelyje? Gauk strateginį planą visam gyvenimui su konkrečiomis rekomendacijomis. Judėk sąmoningai savo misijos ir pašaukimo įgyvendinimo link!​

Konsultacijos vyksta Skype arba atliekama formulės analizę video formatu.  

Video įrašas lieka aktualus visą gyvenimą ir jį išklausyti galite Jums patogioje vietoje ir Jums patogiu laiku.

 

Pažink save ir pažinsi Visatą!

Konsultacijų temos: pašaukimas ir profesija, sveikata, finansai, santykiai.

  • Žinodami savo Sielos Formulę Jūs galėsite suprasti, kaip pasiekti sėkmę profesinėje srityje, bei kaip pagerinti finansinę padėtį.

  • Gausite patarimų kaip išsaugoti gerą sveikatą. Galėsite ne tik geriau suprasti savo prigimtį, bet ir pažinti savo gyvenimo partnerio psichologiniu ypatumus. Gausite "raktą" į Jūsų sėkmingą bendravimą.

  

  • Galėsite sustiprinti ryšį su savo vaikais ir nukreipti juos tinka kryptimi. 

  • Po konsultacijos arba jausite sielos harmoniją žinodami, kad einate jums tinkamu keliu. Arba žinosite, kaip pakeisti gyvenimą Jums naudinga linkme.

Jūsų paslaugoms sertifikuota astropsichologė - Viktorija Leontjeva-Jerenkevič, Sielos formulės konsultantė ir mokytoja. Viena iš labiausiai patyrusių šios metodikos praktikų Lietuvoje. A. Astrogoro, B. Bronzskaja ir T. Legasovos mokinė. "Sielos formulė pradedantiesiems ir pažengusiems" online kurso autorė. VŠĮ "Ezoterikos mokykla" lektorė. Daugialypė asmenybė. Dailininkė, žmona ir dviejų vaikų mama. Blaivaus ir sveiko gyvenimo būdo šalininkė.

 

Nuo 2015 metų konsultuoju pagal metodiką Sielos formulė ir padedu atrasti save ir suprasti kitus. Nuolat keliu savo kompetenciją astrologijos ir psichologijos srityse studijuodama vaikų, vyro ir moters santykių psichologiją, priklausomybių prevenciją,  klasikinę astrologiją, kinų permainų knygos (I ching) astrologiją, karminę mediciną, numerologiją, chirologiją, likimo matricą ir visas kitas žmogaus ir Visatos pažinimo metodikas. 

Mano misija - įkvėpti kitus permainoms, mokytis ir mokyti. Esu tam, kad dalinčiausi savo žiniomis, gautomis iš mano mokytojų,  su tais, kas pasiruošęs prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą. Kviečiu į savęs pažinimo kelionę kartu su manimi. 

Nuoširdžiai, 

Viktorija 

 

 

 

 

Susisiekite:

E-mail: sielosformule@gmail.com

Mob.tel.: +370 618 47 866

Skype: viktorijaleontjeva

FB: Sielos Formulė

Žinutė išsiųsta!

Contact
bottom of page