top of page

Konsultacijos ir mokymai

Sielos Formulė

 

 

 

 

 

Abejoji ar esi teisingame kelyje?

Pasitikrinti gali sužinojęs savo Sielos formulę. Prigimtis, pašaukimas ir misija yra užkoduoti Tavo gimimo datoje. Ši informacija suteikia pasitikėjimo gyvenimo pasirinkimais. Padeda atrasti naujų talentų ir naudoti drąsiai jau atrastus. 

Nori pokyčių ir nežinai nuo ko pradėti?

 

Jei norite pakeisti savo likimą Jums naudinga linkme, pradėkite nuo savęs pažinimo. Tik pažindami ir  keisdami save, mes patys kuriame savo likimą kartu su Visata. Tam reikia suvokti savo potencialą ir jo galimybes, bei pradėti veikti!

Truksta įkvėpimo veiksmui?

 Gauk motyvacijos ir įkvėpimo dozę! Būtent taip pasijausi supratęs savo asmenybės esmę per Sielos formulės prizmę. 

Sielos formulė - tai optimalus žmogaus tobulėjimo kelias. Joje užkoduotos Jūsų psichologinės savybės, tobulėjimo būdai, grėsmės ir sėkmės zonos, pašaukimas ir santykis su Jūs supančiu pasauliu. 

Žinant savo Sielos Formulę, galima suprasti gyvenimo įvykių priežastys. Tai padeda lengviau priimti situacijas ir naviguoti gyvenimo labirintais labiau užtikrintai. 

Sielos Formulės pakeisti negalime, tačiau žinodami savo silpnas vietas, galime stiprinti jas. O žinodami savo stipriausias savybes, mes galime drąsiai naudotis jų teikiamais privalumais.

Dar neatradai savęs?

 

Gauk strateginį planą visam gyvenimui su konkrečiomis rekomendacijomis. Judėk sąmoningai savo misijos ir pašaukimo įgyvendinimo link!​

Konsultacijos vyksta online būdu. Arba  atliekama formulės analizė video ir audio formatais.  

Video įrašas lieka aktualus visą gyvenimą ir jį išklausyti galite Jums patogioje vietoje ir Jums patogiu laiku.

 

Pažink save ir pažinsi Visatą!

Konsultacijų temos: pašaukimas ir profesija, sveikata, finansai, santykiai.

  • Žinodami savo Sielos Formulę Jūs galėsite suprasti, kaip pasiekti sėkmę profesinėje srityje, bei kaip pagerinti finansinę padėtį.

  • Gausite patarimų kaip išsaugoti gerą sveikatą. Galėsite ne tik geriau suprasti savo prigimtį, bet ir pažinti savo gyvenimo partnerio psichologinius ypatumus. Gausite "raktą" į Jūsų sėkmingą bendravimą.

  

  • Galėsite sustiprinti ryšį su savo vaikais ir nukreipti juos tinka kryptimi. 

  • Po konsultacijos arba jausite sielos harmoniją žinodami, kad einate jums tinkamu keliu. Arba žinosite, kaip pakeisti gyvenimą Jums naudinga linkme.

Jūsų paslaugoms sertifikuota astropsichologė - Viktorija Leontjeva, Sielos formulės konsultantė ir mokytoja. Viena iš pirmų šios metodikos praktikų Lietuvoje. A. Astrogoro, B. Bronzskaja ir T. Legasovos mokinė. "Sielos formulė pradedantiesiems ir pažengusiems" online kurso autorė. VŠĮ "Ezoterikos mokykla" lektorė. 

Sąmoningumo festivalių lektorė (Mandala, Debesų pieva, Prema, Žvalumo diena). Vebinarų vedlė "Pažink save pagal gimimo datą".

 

Nuo 2015 metų konsultuoju pagal metodiką Sielos formulė ir padedu atrasti save bei suprasti kitus. Nuolat keliu savo kompetenciją astrologijos ir psichologijos srityse, studijuodama šiuolaikines darbo su pasąmone metodikas, šeimos sisteminę terapiją (konsteliacijas), pasakų terapiją, metaforines kortas, psichosomatiką ir visas kitas žmogaus ir Visatos pažinimo praktikas. 

Mano misija - įkvėpti kitus permainoms, mokytis ir mokyti. Esu tam, kad dalinčiausi žiniomis, kurios keičia gyvenimą,  su tais, kas pasiruošęs prisiimti atsakomybę už jį.

 

 Kviečiu į savęs pažinimo kelionę kartu su manimi. 

Šiltai 

Viktorija 

 

 

 

 

Susisiekite:
E-mail: sielosformule@gmail.com
Mob.tel.: +370 618 47 866
IG: sielos_formule
FB: Astropsichologė Viktorija
 

Žinutė išsiųsta!

Contact
bottom of page